Latviešu
English
Russian
0.00 EUR
AUTORIZĀCIJA

Preces atgriešana un naudas atmaksa

Uztura vērtība

Nutrition Value

Пищевая ценность

Preču un naudas atgriešana

Ko darīt, ja esmu saņēmis sliktas kvalitātes produktus un vēlos tos atdot?

Produktus, ar kuru kvalitāti neesat apmierināts, Jūs varat nekavējoties atdot kurjeram piegādes brīdī. Ja esat pamanījis kvalitātes neatbilstību, pēc kurjera došanās prom, lūdzu, sazinieties ar mums 72 stundu laikā pēc piegādes rakstot e-pastu: info@kinnie.lv vai zvanot uz tālr.: +371 200 10 218 un aprakstot situāciju pēc iespējas precīzāk. Papildus uz info@kinnie.lv jānosūta bojāto preču fotogrāfija. Ja Jūs informējat mūs par sliktas kvalitātes produktiem pēc vairāk nekā 72 stundām, kas pagājuši kopš piegādes brīzā, mēs nevarēsim nodrošināt, ka situācija tiks atrisināta par labu klientam.


Ko darīt, ja es vēlos atcelt jau apmaksātu pasūtījumu. Kā es to varu izdarīti?

Ja Jūs vēlaties atcelt jau apmaksātu pasūtījumu, lūdzu, zvaniet mums pa T.+371 200 10 218 vai rakstiet e-pastu uz info@kinnie.lv

Produkti

Oriģināls Maltas bezalkoholiskais dzēriens kopš 1952. gada, ar unikālu apelsīnu garšu un vidusjūras garšaugu smaržu. Dzērienam ir tumša dzintara krāsa un rūgti-salda garša, kas lieliski remdē slāpes. Kinnie, bez šaubām, ir piemērots alkoholisko un bezalkoholisko kokteiļu pagatavošanai.

Ja, Jūs vēlaties vēl vairāk garšu nianses, izmēģiniet Kinne Zest! Tā recepte ir izstrādāta vēl tālajā 2007. gadā. Dzērienam ir maiga un intensīva apelsīnu garša un mazāk kā viena kalorija.

When you just can’t get enough of a Kinni kick, reach for Kinnie Zest. The latest addition to the family, launched in 2007, serves up an enhanced orange flavour with no added sugar, giving you a whole lot of Kinnie for less than one calorie.

//-->

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Vai jūs tam piekrītat?